Pakalpojumi

Sadales skapju montāža

SIA „Installs” piedāvā klienta prasībām atbilstošu sadales skapju montāžu. Šo pasūtījumu veiks uzņēmums – mūsu partneris, kuram ir ļoti liela pieredze dažāda veida un sarežģītības pasūtījumu izpildē. Automātiku un sadales skapja ražotāju klients var izvēlēties patstāvīgi, vai arī mūsu uzņēmuma speciālisti Jums ieteiks vislabāko risinājumu. Ir iespējams izgatavot skapi pēc individuāla pasūtījuma. Tāpat mēs varam palīdzēt specifikācijas un shēmas sastādīšanā.


Kreditēšanas noteikumi

Kredītlimita piešķiršanai SIA „Installs” noslēdz sadarbības līgumu ar klientiem. Kredītlimita apjoms un pēcapmaksas termiņš atkarīgs no plānotiem apjomiem, klienta maksātspējas un kredītspējas. Atsevišķos gadījumos mūsu darbinieki var pārbaudīt klienta pamatlīdzekļus un tekošo balansu. Pastāvīgas apmaksas kavējuma gadījumos SIA „Installs” ir tiesīgs samazināt klienta kredītlimitu. Pirms līguma noslēgšanas mēs lūdzam uzrādīt reģistrācijas un PVN apliecības


Projektu kalkulācija

Mēs piedāvājam arī projektu aprēķinus pēc klientu specifikācijām. Projekti tiek kalkulēti izmantojot tekošās ražotāju un piegādātāju cenas, kuras savukārt, ir atkarīgas no apjomiem. Cenas ir spēkā līdz noteiktam, piedāvājumā uzrādītam, datumam, tāpēc SIA „Installs” rekomendē saviem klientiem ņemt vērā inflāciju, iespējamās metāla cenu un valūtu kursu svārstības, ja materiālu iegāde tiek plānota pēc piedāvājumā uzrādītā datuma beigām. Ja pasūtītājs uzrāda noteiktas markas preci, mēs varam piedāvāt tādu pašu, vai arī līdzvērtīgu preci.


Pasūtījumu piegāde


SIA „Installs” sadarbojas ar vairākām loģistikas kompānijām, tāpēc mēs, īsā laikā, varam piegādāt pasūtījumu Jūsu uzrādītā vietā. Ja vēlamā prece ir pieejama mūsu noliktavā un klients to pasūta līdz 12.00, tad pasūtījuma piegāde notiek nākošajā darba dienā jebkurā Latvijas vietā, bet ja vēlamā prece tomēr nav pieejama mūsu noliktavā, tad par piegādes laiku mēs vienojamies atsevišķi. Mūsu pastāvīgiem klientiem – bezmaksas piegāde. Pasūtījuma piegāde ir iespējama arī izmantojot uzņēmuma transportu.


Elektromontāžas darbi


SIA „Installs” piedāvā saviem klientiem veikt elektromontāžas darbus, izvēloties kādu no elektromontāžas uzņēmumiem - mūsu pastāvīgiem klientiem, kuri ir spējīgi Jums piedāvāt dažādas sarežģītības elektroinstalācijas pakalpojumus (ražošanas, komercdarbības vai dzīvojamais objekts). Ir pieejamas pielaides pie grunts darbiem un „Latvenergo” atļaujas. SIA „Installs” veiks veicamā darba uzraudzību un kontroli tādā pašā apmērā, kā elektromateriālu piegādi uz objektu.


Metāla konstrukciju virsmas pretkorozijas risinājumi

SIA “Installs” piedāvā saviem klientiem dažādus pretkorozijas risinājumus metāla konstrukcijām. Vispopulārākā ir karstā cinkošana , kas tiek veikta sadarbībā ar lielākajiem karstās cinkošanas pakalpojumu sniedzējiem Baltijā. Veicot atbilstošu metāla virsmas pirmapstrādi tiek garantēts vismaz 95 mikronu bies cinka pārklājums. Karstā cinkošana ir ļoti drošs un noturīgs pretkorozijas risinājums metāla konstrukcijām, kas tiek izmantotas celtniecībā un nodrošina pretrūsas izturību 50 un vairāk gadus. Tāpat arī tiek piedāvāti citi veidi, kas nodrošina ne tikai pretrūsas noturību, bet arī skaistu vizuālo virsmas pārklājumu, piemēram pulverkrāsošana. Šo virsmas apstrādi parasti piedāvājam redzamajām konstrukcijām, kā piemēram kāpnēm, margām un tamlīdzīgi. Ir iespēja nokrāsot līdz pat 10 metru garas detaļas. Slapjā krāsošana, arī ir ļoti populārs virsmas pārklājums SIA “Installs” klientu projektos un ir iespējams nokrāsot jebkādas konstrukcijas ko vien var atvest.


Metālapstrādes pakalpojumi

SIA “Installs” piedāvā saviem klientiem veikt pilnu metālapstrādes ciklu, sākot ar materiālu sagādi no lielākajiem metāla vairumtirgotājiem un rūpnīcām, sagatavju un detaļu izgatavošanu izmantojot zāģēšanu, lāzergriešanu un plazmas griešanu, konstrukciju metināšanu un beidzot ar metāla konstrukciju virsmas pretkorozijas apstrādi un piegādi . Nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī frēzēšanas, virpošanas un locīšanas pakalpojumus. Ja klienta projekts ir izstrādāts tikai t.s. būvniecības stadijā, tad piedāvājam veikt metāla konstrukciju detalizācijas izstrādi ražošanas vajadzībām. Viss ražošanas process tiek veikts atbilstoši sertificētā metālapstrādes ražotnē.


Horizontāli vadāms urbšanas process

Ar urbšanas iekārtu, kas aprīkota ar lokācijas sistēmu, no virsmas ar noteiktu trajektoriju taisa urbumu ar nelielu diametru. Pēc tam urbums tiek paplašināts līdz projektā noteiktam diametram un ievelk urbumā jau iepriekš sagatavotu cauruļvadu.

Iespējas izmantojamā tehnika ļauj ātri un bez tranšejām ierīkot cauruļvadus no: „Uponor” tipa; gludsienu polietilēna caurulēm; tērauda caurulēm; čuguna caurulēm.

Tehnoloģija ļauj ierīkot cauruļvadus: dziļumā līdz 15 metriem, nepieciešamības gadījumā līdz 25; garumā no 1m  līdz 500 tekošajiem metriem; no 25 līdz 700 mm diametrā; pašteces kanalizācijai ar minimālu noslieces leņķi 0,4% atkarībā no grunts.

Pārstavētie ražotāji

SIA INSTALS All rights reserved © 2014